top of page

Filtre Servisi ve Garantili Bakım Paketleri

Güncelleme tarihi: 29 Eyl 2021

Evinizdeki ve ofisinizdeki çoğu cihaz gibi, filtrelenmiş su arıtma sisteminizin de düzenli olarak bakımının yapılması ve ömürlü malzemelerin yenilenmesi gerekecektir. UV, RO ve Yumuşatma Su Sistemleri veya herhangi bir filtreleme sisteminin servis veya bakımı için hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Her ne kadar kullanmış olduğunuz su arıtma sistemlerini bizden almamış olsanız dahi, her türlü/marka filtre sistemi ile çalışacak donanıma sahibiz.

Her filtreleme sisteminin farklı hizmet döngüleri vardır. Ayrıntılar için özel su filtrenizin kılavuzuna bakın. Su filtresi servis programınızdan emin değilseniz, size yardımcı olmak için ücretsiz danışmanlık sunmaktan memnuniyetl,k duyarız.

Ücretsiz evde su testi sunuyoruz. 0 224 443 0645 numaralı telefondan bizi arayın.

Evinizde veya İşyerinizde bir su filtreleme sisteminiz varsa, düzenli bakımın çok önemli olduğunu unutmayın! Önemli kontrol noktalarının atlanması, filtrenin düzgün çalışmamasına neden olabilir! Su “aynı” görünse ve tadı hoş olsa bile filtreniz işini yapmıyor olabilir. Filtreleme sisteminizin düzgün çalışıp çalışmadığını belirlemek için ücretsiz su kontrolleriniz ücretsiz servis hizmetlerimizle planlayablirsiniz.

Size Yurtiçi RO, Ticari RO ve Endüstriyel RO için özel garantili bakım paketleri sunuyoruz.

İpucu:

Düzenleri istediğiniz gibi özelleştirin. Blogunuzun ana sayfası için bir düzen, ve kategori sayfalarınız için farklı bir düzen seçin. Seçtiğiniz düzenleri, blog'unuzu yayınladıktan sonra bile istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.


Bunu yapmak için bu adımları izleyin:

  1. Ayarlar'a gidin > Kategoriler

  2. 3 noktalı düğmeye tıklayın

  3. Düzenle seçeneğine tıklayın


2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page