top of page

Ev ve Konutlar İçin Suyun Filtre Edilmesi

Güncelleme tarihi: 3 Mar 2022

Klor, magnezyum, demir ve tortu suda yaygın olarak bulunur ve bu maddelerin tümü suyunuzun kötü kokmasına veya tadının kötü olmasına neden olabilir. Ev için kaliteli 2 veya 3 kademeli su filtre sistemi ile suyunuzun temiz ve kokusuz olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm ev filtre sistemlerimiz, ister şehir suyu ister kuyu suyu olsun, tüm su kaynaklarını filtrelemek isteyen ev sahipleri arasında popüler bir seçimdir. Kendinizinkini bugün satın alın ve hızlı, ücretsiz kargodan yararlanın!


Tüm Evler için Su Filtre Sisteminin Faydaları

Evinize giren tüm suyu filtrelemenin birçok faydası olabilir:

  1. Bir su filtresi sistemi, suyunuzu daha taze ve daha çekici hale getirir.

  2. Filtrelenmiş su, bulaşıklarınızı kirletici maddelerden arındırarak sudan kaynaklanan yaygın kirlilikleri giderir .

  3. Arıtılmamış su cildinizi kurutabilir ve banyo aletlerinde leke bırakabilir. Filtrelenmiş su cildinizi ve banyo armatürlerinizi temiz ve iyi durumda tutabilir.

  4. Çamaşır yıkamak için filtrelenmiş su kullanmak, kumaşlardaki gereksiz yıpranmayı azaltır ve giysilerinizin ömrünü uzatır.

Tüm Ev Su Filtresi Ne Yapar?

Tüm evi kapsayan bir filtre sistemi, içindeki filtre türüne bağlı olarak suyunuzu çeşitli şekillerde filtreleyebilir. Örneğin, bir karbon filtre, su kirleticilerini emer. Kirleticiler filtrede toplanırken, diğer kirleticiler filtredeki aktif karbon tarafından kimyasal olarak değiştirilir. 20 inçlik bir bütün ev su filtresi sistemi, yüksek bir akış hızına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır, yani bütün bir evin su ihtiyacını karşılayacak yeterli kapasiteye sahiptir.

Ev Suyu Filtrasyon Sistemi Neyi Kaldırır?

Tam bir ev tipi su filtreleme sistemi, seçtiğiniz filtre tipine bağlı olarak birçok türde kirleticiyi temizleyebilir. Örneğin, bütün bir ev karbon su filtresi, toksinleri ve tortu ve klor gibi şeyleri uzaklaştıracak, ancak sağlıklı mineralleri geride bırakacaktır. Bir demir bütün ev su filtresi ya iki değerlikli demir iyonunu (Fe2+) üç değerlikli iyona (Fe3+) oksitlerken ve üç değerlikli iyonu çökeltirken ya da demir iyonunu sudan çıkarmak için iyon değiştirmeyi kullanır. Öte yandan, bir ters ozmoz filtresi mineraller dahil 1000'den fazla kirleticiyi temizleyecektir. Ve bütün bir ev su yumuşatıcı filtresi sadece mineralleri kaldırabilir.

Tüm Ev Su Filtrasyon Sistemini Kurmanın Maliyeti Ne Kadardır?

Diğer yerlerde, 2 aşamalı bir su filtresi sisteminin kurulumunu kiralamak binlerce dolara mal olabilir, ancak bizden yardım alırsanız daha ekonomik olur. Tüm kurulum montaj bize aittir. Tüm ev su filtresi sistemlerimiz 200 TL ile 5.000 TL arasında bir maliyete sahiptir.

Evimde ki Su Filtremi Ne Sıklıkta Değiştirmeliyim?

Tüm ev su filtresi değişiminin ne kadar süreceği, suyunuzun kalitesine ve her gün ne kadar su kullandığınıza bağlı olacaktır, ancak tipik olarak, 20” x 4,5” tüm ev su filtresi kartuşlarımız her 12 ayda bir değiştirilmek üzere tasarlanmıştır veya 100 bin galon, hangisi daha erken gelirse. Evinizde kuyu suyu filtre sistemi kullanıyorsanız, filtrenizi her 3 ila 6 ayda bir değiştirmeniz gerekecektir. Su kaliteniz çok kötüyse daha sık değiştirmeniz gerekebilir.

Evim İçin Hangi Boyutta Su Filtresine İhtiyacım Var?

Tüm evi kapsayan bir su filtresi sistemi için ideal boyuttaki filtre 4,5 inç'e 20 inç'tir. Bu boyutlar, tüm ev filtrelerin standart boyutudur .


Su Filtresini Değiştirmenin Maliyeti Ne Kadardır?

Değiştirdiğiniz belirli su filtresi türüne bağlı olarak, tüm ev tipi su filtresi değiştirme kartuşunun maliyeti 25 ila 250 TL arasında olabilir.


En İyi Tüm Ev Suyu Filtrasyon Sistemi Nedir?

Eviniz için, en iyi su filtreleme sistemi, evinizin ve ailenizin ihtiyaçlarına uyan sistemdir. Bazı haneler tüm ev için bir demir filtreye ihtiyaç duyabilirken, diğerleri bir kuyu suyu filtre sistemine ihtiyaç duyabilir. Sizin için en iyi neyin işe yarayabileceği hakkında bir fikir edinmek için bizimle irtibat kurabilirsiniz . Ayrıca, tüm evinizi kapsayan standart bir filtrasyon sistemi yoksa en yeni ve en gelişmiş modeller için size yardımcı olabiliriz. Seçeneklerinizi keşfetmenize ve ev için hangi su filtresi sisteminin size uygun olduğunu bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Evinizde ki içme ve Kullanma Suyunuzun arıtılması veya filitre edilmesinde mutlaka uzmanlardan yardım alın Prowater Servis; 30 yıllık deneyimle sizlere en uygun ve en doğru ürünlerin seçilmesinde ve suyunuzun doğru arıtılmasında en mükemmel hizmetleri vermektedir.

Eviniz için, ev su filtreleme sistemine ihtiyacınız olduğunda, Prowater Su Sistemlerinden keşif ve analiz hizmetleri talep ettiğinizde emin ellerde olacaksınız. İster kuyu suyu için bir su filtresi, ister tüm eviniz için bir yumuşatıcı arıyor olun veya içme suyu için ters osmoz cihazı düşünün, veyahut ne tür bir filtreleme sistemine ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz bizimle irtibat kurun. Başka yerde arama! Çok çeşitli tüm ev tipi su filtresi kartuşlarını ve tam sistemleri uygun fiyatlara veriyoruz. (KEŞİF, SU ANALİZİ MONTAJ VE KURULUM HİZMETLERİ ÜCRETSİZDİR). Ve ayrıca, ev için doğru su filtresi sistemini veya ihtiyaçlarınız için diğer su filtreleme ürünlerini bulmanıza yardımcı olacak mükemmel müşteri hizmetlerimiz var. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız
4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page