top of page

Endüstriyel Su Arıtma Hizmetlerinde Sektördeki Boşluğu Dolduruyoruz.

Güncelleme tarihi: 3 Mar 2022


Tüm endüstrilerde su arıtma hizmetleri yenilikçi su arıtma ekipmanlarımızla ve sistemlerimizle Seçtiğiniz su çözümünün tesisinizde etkin bir şekilde çalışmasını sağlamak için kurulum, sistem başlatma, bakım ve diğer destekleri de sağlıyoruz. Prowater Servis Teknisyenleri, her türlü su arıtma ekipmanı ve sistemini çalıştırmak, bakımını yapmak ve sorunlarını gidermek için eğitilmiştir.

İhtiyacınız olan herhangi bir hizmet seviyesini sağlıyoruz: ihtiyaç halinde acil servisten, haftada yedi gün sözleşmeli operasyonlara kadar. Su arıtma hizmetlerimiz, gereksinimlerinizi karşılamak ve maliyetlerinizi azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Hizmetler

• Kalibrasyon Hizmetleri – Su arıtma sisteminiz için cihaz kalibrasyonu ve onarımı.

• Mekanik Hizmetler – Sistemlerinizin her zaman verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için bakım ve onarım hizmetleri.

• Membran Sistemi Temizleme ve Servis – Yerinde membran sistem temizliği ve servisi. Aries servis teknisyenleri, Ters Ozmoz membranı , Nano filtrasyon ve Ultrafiltrasyon sistemlerindeki sorunları gidermek için eğitilmiştir .

• Su Arıtma Sistemlerinin ve Tesislerinin İşletilmesi – Aries Sözleşmeli İşlemler grubu, su arıtma sistemlerinizi çalıştırabilir ve temel işinize odaklanmanıza izin verebilir.

• Medya Filtresi Değiştirme Hizmetleri – Aries Hizmet Grubu, yerinde medya değiştirme ve yeniden yerleştirme sağlar.

• Ekipman Onarımı – Su arıtma ekipmanının yerinde veya dışında onarımı.

• İyon Değişimi Yenilenmesi –iyon değişim tankı yenilenmesi ve servisi sağlar. Saf, proses ve atık su iyon değişimi rejenerasyon yetenekleri mevcuttur.

Ayrıca eksiksiz bir su arıtma teknik hizmetleri sunuyoruz.


Temiz su, genel sağlık için hayati öneme sahiptir ve Prowater Su Arıtma ailenizin, işletmenizin, çalışma alanınızın veya tatil yerinizin her zaman taze, yüksek kaliteli suya erişimini sağlamak istiyoruz. Karbon arıtma, su filtrasyonu, ters ozmoz, ultraviyole dezenfeksiyon, klorlama ve diğer birçok su prosesinde otuz yılı aşkın deneyime sahibiz. Su arıtma sorunlarınız ne olursa olsun, deneyimli ekibimizin bu sorunları kolaylıkla çözmenize yardımcı olmaya hazırdır.


Birçok filtrasyon sistemi türü de dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi taşımaktan mutluluk duyuyoruz . Tortu, karbon, demir ve mangan, kartuş ve torba filtreler sunuyoruz. Ayrıca su yumuşatma, ultraviyole dezenfeksiyon, ters ozmoz ve deiyonizasyon ürünleri de sunuyoruz. Ayrıca, herhangi bir endüstri veya belediye standardını karşılayabilecek bir dizi test ve enstrümantasyon ürünü de taşıyoruz. Ayrıca filtre ortamları, aktif karbon, pompalar, valfler, şartlandırma tuzu ve kimyasallar gibi çeşitli destekleyici ürünler de taşıyoruz.Eksiksiz anahtar teslim su sistemleri sağlamanın yanı sıra, sisteminiz için önleyici bakım, onarım ve sorun giderme gibi çok sayıda başka hizmetler de sunuyoruz. Ayrıca sistemleri kuruyor ve bunları başlatmanıza ve tam olarak çalışır duruma getirmenize yardımcı oluyoruz. Sisteminizin yükseltilmesi veya iyileştirilmesi gerekiyorsa, bununla da ilgilenebiliriz. Ekibimiz bilgili ve deneyimlidir Ayrıntılar için www.prowater.com.tr7 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment


☺️

Like
bottom of page