Su Yumuşatma Sistemi

Temiz ve Yumuşak Suyla Gelen Sağlık

İÇME SUYU
FİLTRELERİ 

SU ARITMA 

CiHAZLARI

SU YUMUŞATMA
 SİSTEMLERİ 

Evsel Su Arıtma Çözümleri

Yaşadığınız şehre bağlı olarak; Suyun evinize giriş noktasından başlayarak, ''temiz ve kaliteli su'' ihtiyacının olduğu her yerdeyiz. Ailelerimizin ortak endişeleri şunlarla ilişkilidir: klor, florür ve tat ve koku sorunlarıyla birlikte suyumuzdaki ağır metaller, herbisitler ve böcek ilaçları gibi bazı eser miktarda kirleticiler. Yerinde yapacağımız ücretsiz incelemeler ışığında; klor, tortu ve partiküler için filtrasyon sistemlerimiz, sert suların getireceği zararları engellemek için yumuşatma sistemlerimiz, temiz ve sağlıklı su içebilmeniz için ters osmoz cihazlarımız ile evinizin tüm su ihtiyacına yönelik etkili, kalıcı, ve tasarruf sağlayan etkin çözümler üretiyoruz.

Ev Tipi Yumuşatma- Filtreleme- Su Temizleme Sitemi

 Avantajlarını Keşfedin

İçme Suyu
İçme Suyu

Vücudumuz % 70 sudur. Hepimizin her gün temiz, sağlıklı ve kaliteli içme suyuna ihtiyacı var.

press to zoom
Gıda Hazırlamak
Gıda Hazırlamak

Sebze ve meyvelerinizi kimyasalları, kötü tadı ve kokuyu gideren filtrelenmiş suda yıkayın ve pişirin. Farkı keşfedin...

press to zoom
Bulaşık Yıkamak
Bulaşık Yıkamak

Çiziklerin ve su lekelerinin sona erdiği fark edeceksiniz. Detarjan tüketiminin azlaması ve sıcak suyla birlikte efektif olan yoğun klorun salımını önlemek sağlığımızı korumaya yardımcı olur.

press to zoom
Etkin Tasarruf
Etkin Tasarruf

Evinize satın aldığınız hazır sular, örtülü yani fark edilemez maliyet türlerindendir. Prowater içme suyu ters osmoz sistemleri evinizin tezgah altına yerleştirilir. Ve sizlere kesintisiz ve dilediğiniz miktarda lezzetli içme suyunuzu temin etmenizi sağlar. Böylece hazır sulara para ödemeyerek bütçeniz genişler.

press to zoom
Diş Temizliği ve Sağlığı
Diş Temizliği ve Sağlığı

Günlük kullanım için temiz su, zararlı maddelerin sağlığınızı etkilemesini önler.

press to zoom
Duşlar ve Banyolar
Duşlar ve Banyolar

Artık kuru, pul pul cilt yok. Artan solunum sağlığı, daha yumuşak ve daha genç görünen cilt. Prowater evsel su arıtma sistemleri Cilt alerjilerini hafifletmenize yardımcı olur.

press to zoom
Meyve / Sebze Bahçesi
Meyve / Sebze Bahçesi

Kimyasal ve kirleticleden temizlenmiş su ile daha sağlıklı ve daha hızlı büyüyen bitkiler ekin. Daha lezzetli meyve ve sebzelerin tadını çıkarın.

press to zoom
Ev / Bahçe Hayvanları
Ev / Bahçe Hayvanları

Evcil hayvanlarınıza da temiz, taze ve sağlıklı su iyi gelir.

press to zoom
Havlular Çamaşrlar / Elbiseler
Havlular Çamaşrlar / Elbiseler

Şaşırtacak yumuşaklık, yıkamayla yıpranmayan rengi solmayan havlular, eskimeyen elbiseleriniz. Detarjan Kullanımında önemli tasarruflar için doğru su arıtma tercikleri için doğru yerdesiniz.

press to zoom

Temel Su Problemleri

Asidik Su / Düşük pH
Asidik Su / Düşük pH

İçme suları 6,5 ila 8 arasında normal bir pH aralığına sahip olmalıdır.. Suyun pH'ını düşürebilecek bir dizi faktör meydana gelebilir. Asidik su, metal boruların paslanmasına ve lavabolarınız, musluklarınız ve diğer sıhhi tesisat armatürlerinizde mavi-yeşil lekeler bırakmasına neden olabilir. Ve sağlık açısından risklidir.

press to zoom
Arsenik
Arsenik

Daha çok yer altı sularda doğal olarak oluşan bir element olan arsenik ve bileşikleri çok zehirlidir. Suyunuzu yerlatı kaynaklı şehir şebeke sularından veya özel bir kuyudan alırsanız, içmenin güvenli olduğundan emin olmak için suyunuzun düzenli olarak kimyasal analizini yaptırmanız önemlidir.. Sudaki arsenik sağlık riskleri ve kontamine su arıtımı için mevcut farklı yöntemler hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

press to zoom
covid-19
covid-19

Endişe Etmeyin! Dünya Sağlık Örgütünün yaptığı açıklamada içme sularına karışması olası değil.

press to zoom
Suda Koliform Bakteri
Suda Koliform Bakteri

Sağlıklı kalmak için hepimizin temiz ve sağlıklı su erişimine ihtiyacımız var. Suyunuz bakteri, virüs, kist veya diğer mikroorganizmalarla kirlendiğinde ne yaparsınız? Prowater arıtma sistemleri , sudaki koliform da dahil olmak üzere çok çeşitli mikroorganizma kirleticilerini öldürmek veya bloke etmek için hem su dezenfeksiyonu  ve ters osmoz teknolojisi gibi bir dizi seçenek sunar . Su sorunlarınızı ve önerilen çözümlerimizi görüşme için bize ulaşın...İletişim bilgilerinizi bırakın arayalım.

press to zoom
Su Toksinleri / Klor ve KYÜ
Su Toksinleri / Klor ve KYÜ

Suyunuzu nereden ve nasıl alırsanız alın, kimyasal kirlilik riski altındadır. Özel kuyulardan gelen su şehir şebeke sularına nispeten yüksek risk altında olabilir, ancak yerel belediyelerden gelen su, dezenfekte edici kimyasallar sebebiyle sağlığınız için potansiyel olarak tehlikeli olan yan ürünler de üretebilir. Suyunuzda bulunabilecek kimyasal türleri ve size daha temiz ve sağlıklı su sağlamak için en iyi filtreler hakkında daha fazla bilgi edinin.

press to zoom
Suda Kloromin
Suda Kloromin

Kloramin, birçok şehir şebeke suyu tesislerinde, bakteri ve diğer tehlikeli patojenleri öldürmek için kullanılan bir dezenfeksiyon kimyasaldır. Genel itibariyle serbest klora bir alternatif olarak kullanılır, çünkü daha az etkili olmasına rağmen, daha az yan ürün açığa çıkarır ve daha uzun süre sistemde kalır, borulardan ve evlere taşınırken ek koruma sağlar. Ne yazık ki, sudaki kloramin, suya kötü bir tat ve koku vermek de dahil olmak üzere bir dizi potansiyel yan etkiye sahiptir. Ve insan sağl

press to zoom
Krom 6
Krom 6

Su kaynağınızda krom-6 ile ilgili bir problem olabilir. Prowater Su Arıtma ve filtreleme Sistemleri bunları sularınızdan çıkarmak için size en iyi çözümü sunmaktadır. Öncelik olarak, krom-6'yı sadece içme suyunuzdan mı yoksa evinizdeki tüm sudan mı çıkarmak istediğinize karar vermelisiniz. Tabi ki, sistem çözümlerimiz sadece bunu kaldırmakla kalmıyor "çok sayıda diğer kirletici maddeleri de'' filtre ediyor.

press to zoom
Suda Florür
Suda Florür

Florür Belirtileri : Paradoks nitelğinde bir tartışmadır. Zira bir taraf "sudaki florürün diş çürümesini önlediği biliniyor", derken, diğer tarafı "florür toksiktir ve akut zehirlenmeden dolayı ölümle yol açabilir demektedir. ​ Nedenleri : Birçok şehir suya aslında florür katmaktadır, bu yüzden birçok su kaynağında bulunur.

press to zoom
Sert Su / Kireçli Su
Sert Su / Kireçli Su

Hayatın kaynağı olan suyun bileşimini tanımlamak için kullanılan ölçütlerden biri de sertliktir.Suyun sertlik derecesini belirleyen şey içerdiği çok değerlikli katyon, yani +2 ya da daha fazla değerlikli iyon miktarıdır. Sertlik suyun içerdiği  Ca ve Mg iyonlarının toplam derişimiyle ifade edilir. Yaygın olarak Fransız sertliğiyle ölçülür. Ülkemizde ki yeraltı ve yer üstü sular, orta ve sert su sınıfında yer almaktadır.

press to zoom
Kurşun
Kurşun

Kurşun vücudunuz için zararlı olabilir, ancak ne kadar zarar vereceği, sağlığınıza ve kurşunun vücudunuzda nerede depolandığına bağlıdır. Kurşuna maruz kalmak çeşitli sağlık etkilerine neden olur ve özellikle çocukları etkiler. Evinizdeki suya yol açabileceğinizi düşünüyorsanız, bizimle irtibata geçiniz.

press to zoom
Demir ve Mangan
Demir ve Mangan

Suyunuzda demir varsa, fark edilir işaretlerle kendini ele verir ! Ütü, sıhhi tesisat armatürlerinizde, tuvaletlerinizde ve diğer yüzeylerinizde siyah, turuncu veya kırmızı küçük lekeler bırakan paslı suya neden olabilir. Bu mineral size su içtiğinizde metal tadı hissi de verebilir. Ütünüz olduğunda, tipik olarak suda manganez de olabilir. Manganezin sudan çıkarılması daha zordur ve kahverengi veya siyah lekeler bırakır. Suyunuzda ne demir ne de manganez istenmez. Demir veya manganez çıkarılmada

press to zoom
Suda Nitrit ve Nitrat
Suda Nitrit ve Nitrat

Nitratlar ve nitritler, doğada organik maddenin parçalanması yoluyla meydana gelen bileşiklerdir. İnorganik nitratlar ayrıca gübrelerin ortak bir bileşenidir. Bu bileşiklerin her ikisi de içme suyunuza girebilir. Yüksek konsantrasyonlarda, içme suyundaki nitratlar, özellikle çocuklar ve belirli enzim eksiklikleri olan insanlar için tehlikeli olabilir. Sudaki nitratlar ve nitritler ve bunların nasıl çıkarılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle irtibata geçiniz.

press to zoom
evsel endüstriye su arıtma sistemleri ve modelleri