Su Yumuşatma Sistemi

Temiz ve Yumuşak Suyla Gelen Sağlık

SU YUMUŞATMA
 SİSTEMLERİ 

SU ARITMA 

CiHAZLARI

EVSEL ÇÖZÜMLER

Gelen Suyun Kalitesi Nedir?

evsel su arıtma cihazları servis garantisi

Evinizde Su Tüketiminiz

Ne kadar?

İçme ve Kullanma Suyunuzda; Yoğun Klor, Kireç, Demir, tortu veya kötü koku şikâyetiniz mi var? Yada mevcutta kullandığınız su arıtma cihazınızın bakımına mı ihtiyacınız var? Talep Formu oluşturun, sizleri her konuda ücretsiz bilgilendirelim.

Bursa ev villa konut için su yumuşatma cihazı

Kuyu sularının arıtılması için pek çok farklı arıtma seçenleri bulunmaktadır. Tek bir tedavi türü tüm problemlere karşı tam bir koruma sağlamayabilir.

Temelde Çözüm Uygulamaları

  • Filtrasyon Sistemleri

    Su filtresi, fiziksel bir bariyer, kimyasal ve/veya biyolojik bir süreç vasıtasıyla sudaki yabancı maddeleri uzaklaştıran bir cihazdır.

  • Su Yumuşatma Sistemleri: 

    Su yumuşatıcı, suyun sertliğini azaltan bir cihazdır. Bir su yumuşatıcı tipik olarak, "sertlik" yaratan iyonlar olan kalsiyum ve magnezyum iyonlarının yerini almak için sodyum veya potasyum iyonları kullanır.

  • Dezenfeksiyon Sistemleri

    Dezenfeksiyon, patojenik mikroorganizmaların etkisiz hale getirildiği veya öldürüldüğü fiziksel veya kimyasal bir işlemdir. Kimyasal dezenfektan örnekleri klor, klor dioksit ve ozondur. Fiziksel dezenfektan örnekleri arasında ultraviyole ışık, elektronik radyasyon ve ısı bulunur.

evsel endüstriye su arıtma sistemleri ve modelleri